Pirmas kreditas nekainuoja

pagal | 2013-11-13
5.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
pirmas kreditas nekainuoja

Pirmas kreditas nekainuoja

Jeigu ieškote kredito kuris pirmas kreditas nekainuoja kiek pasiskolinsite tiek ir tūrėsite gražinti. Tokius kreditus dažniausiai duoda mėnesio laikui greitųjų kreditų įmonės. Tokį kreditą gali paimti kiekvienas Lietuvos pilietis sulaukęs 21 metų. Ankščiau tokių įmonių buvo daug daugiau kurių pirmas kreditas nekainuoja štai keletas jų:

Smscredit.lt

Litcredit.lt

Popkreditas.lt

Jums reikės banko sąskaitos geriau būtų jeigu turėtumėte internetinę bankininkystę , kad nereiktu niekur išeidinėti  iš namų, užsiregistruojate vienoje iš šių pervedate registracijos patvirtinimo mokesti  jis svyruoja nuo 0,1 ct iki kelių litų priklauso nuo įmonės. Ir penkiolikos minučių bėgi po registracijos patvirtinimo gausite atsakymą  ar jūsų paraiška patvirtinta ar ne jeigu patvirtinta tai ne už ilgo pinigai bus perversti jums į sąskaita.

Pirmas kreditas nekainuoja tikrai puikus pasiūlymas kaip skubiai reikia pinigų ir nėra iš ko pasiskolinti, juk gražinsite tiek pat kiek pasiskolinote, tai bus tas pats lyg butumėte pasiskolinę ir pažystamų.  Bet reikia būti ir atsargiems tikrai apmastyti savo galimybes prieš imant  kreditus. Bet jeigu tikrai apsvarstėte ir nusprendėte paimti kreditą šiame puslapyję tikrai rasite iš ko išsirinkti, ir naudingos informacijos apie kreditus ir greitųjų kreditų įmones.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *