Kreditas nemokamai

pagal | 2014-02-17
5.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
kreditas nemokamai

kreditas nemokamai

Kreditas nemokamai na ką vyksta jau kurį laiką dalybos nemokamų pinigų. Laikraščiuose, per televiziją, tikrai bent vieną kartą girdėjote, arba matėte tokią reklamą. Greitųjų kreditų įmonės taip vilioja pas save klientus. O ką tikrai neblogas variantas jeigu staigiai pritrūko pinigų arba gale mėnesio pritrūko pinigų ir nėra pas ką pasiskolinti. Kiek pinigų pasiskolinsite tiek ir gražinsite be jokių palūkanų štai sąrašas tokių įmonių kurios suteikia kreditą nemokamai.

Kreditas nemokamai suteikiamas ilgiausiai mėnesiui ir tai nebus didelė suma kredito įmonės kurios siūlo greituosius kreditus pvz:. Maksimali suma 2000 lt, bet tik užsiregistravę jūs negalėsite paimti tokios sumos, nes įmonė apie jūs nieko nežino. Tai dažniausiai bus pirmam kreditui kokie 500/700 litų, na o kai jau gražinsite laiku paskolą kredito įmonės po truputį didiną paskolos limitą, bet kitos paskolos jau bus mokamos.

Kreditas nemokamai išduodamas gan paprastai jokio popierizmo, jūs turite būti pilnametis, turėti banko sąskaitą dėl patogumo internetinę bankininkystę, kad nereikėtų pėdinti iki artimiausio banko patvirtinimui registracijos. Išsirenkate iš sąrašo kredito bendrovė čia visos pateiktos kurios suteikia pirmą kreditą nemokamai joje užsiregistruojate pateikiate prašymą ir laukiate apie penkiolika minučių atsakymo ar jūsų paraiška bus patvirtintą arba atmesta. Jeigu jūsų paraišką patvirtins keliolikos minučių bėgyje pinigai bus pervesti į jūsų sąskaita.

 

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *