Kreditas internetu

pagal | 2014-02-16
5.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
kreditas internetu

kreditas internetu

Kreditas internetu tai puikus ir greitas būdas gauti pinigų neišeinant iš namų. Kreditą internetu suteikia tiek bankai tiek greitųjų  kreditų įmonės šiame įraše apie pastarąsias ir šnekėsiu. Kas yra tie greitieji kreditai tai įmonės suteikiančios internetu, sms žinute kreditus tačiau sumos ne tokios didelės kaip bankuose, bet skubiai prireikus kelių tūkstančių galima gauti ir čia.  Kai tik pradėjo tokios įmonės dygti kaip grybai po lietaus iš pradžių suteikdavo paskolas tik mėnesio laikotarpiui, bet laikui bėgant laikotarpiai pailgėjo jau galima paimti ir dvylikai mėnesių dvidešimt keturiems mėnesiams ir sumos padidėjo nuo kelių tūkstančių iki keliasdešimt.

Kredita internetu galima paimti per penkiolika minučių jums tereikia būti Lietuvos piliečiu, sulaukusiu pilnametystės ir turėti banko sąskaita ir jūsų pačių patogumui internetinę bankininkystę, nes jeigu neturite reikės eiti iki artimiausio banko ir sumokėti registracijos mokesti, tam kad patvirtintumėte registracija.  Registracijos patvirtinimo mokestis centas kartais būna daugiau plius banko mokestis. Tada išsirenkame įmonę kurį suteikia kreditus internetu sąrašas čia, o čia sąrašas kur pirmas kreditas internetu nemokamai t.y kiek paimsite tiek ir gražinsite.

Ar būtinai reikia dirbti norint paimti kreditą, na kai kuriuose įmonėse jeigu neįrašysite darbovietės jums nesuteiks kredito bet kai kuriuose užtenka pažymėti, kad turite kažkokias pajamas stipendiją, pašalpą,  darbas pagal verslo liudijimą ir pan, tai tokios įmonės išduoda paskolas lengviau. Tada iškyla klausimas kodėl jos taip lengvai dalija paskolas turbūt dauguma pagalvojot, kad tokios įmonės dirba nuostolingai tikrai ne daugumoje įmonių metinių palūkanų norma yra šimtas procentų  o kai kuriuose ir didesnis tad negražinus paskolos laiku palūkanos auga milžinišku greičiu iš pradžių įmonėje, o po kelių mėnesiu paskolą perduoda antstoliams ir tada jau prasideda nemalonumai. Tad prieš skolindamiesi įvertinkite savo galimybes gražinti paskolą juk nesinori dėl kelių šimtų litų gadintis reputacijos, skolinkitės atsakingai.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *