3.22 avg. rating (66% score) - 9 votes

Išsirinkite tinkamiausią kredito be registracijos mokesčio pasiūlymą:

creditstar logotipasKreditai nuo 50 iki 3000 eurų.
Jokio registracijos mokesčio skolinantis nustatytas sumas
Neįtikėtinai pigios paskolos
Gauti kredita
smscredit logotipasKo gero mažiausios palūkanos Lietuvoje.
Populiariausias kreditorius.
Pirma paskola nemokamai bei kitos akcijos.
Paskolos paraiškos patvirtinamos per 15 minučių!
Gauti kredita
manopaskola.ltGalite skolintis nuo 300 eurų
Mažos palūkanos
Galite gauti paskolą įvairiems laikotarpiams.
Pirmas kreditas be registracijos mokesčio nesuteikiamas
Gauti kredita
finbee-logoKreditas be registracijos mokesčio!Gauti kredita
vivus logotipasKreditai geromis sąlygomis.
Kreditas suteikiamas su papildomomis akcijomis!
Gauti kredita

Daugumai žmonių kyla klausimas ar galima greitąjį kreditą paimti, be registracijos mokesčio. Taip tai įmanoma, tačiau internetu to padaryti nepavyks, be registracijos mokesčio kreditą galima paimti perlo terminaluose, PayPost, NAVERSEN, Lietuvos spauda, SPAUDA kioskuose ir terminaluose. Tikrai suteikia šituose vietuose kreditus smscredit.lt ir vivus.lt. Jei ieškote geriausio kredito be registracijos mokesčio ir tokio, kuris turėtų mažiausias palūkanas, mes rekomenduojama apsvarstyti šiuos variantus:

Ar kreditai be registracijos mokesčio verti savo kainos?

kreditas be registracijos mokescio
kreditas be registracijos mokescio

Kodėl be registracijos mokesčio negalima paimti kredito internetu? Nes pervesdami vieną centą į kreditų įmonę jus patvirtinate savo registracija. O kam to reikia ? Na kadangi jokių dokumentų nesiunčiate ir jūsų vizualiai niekas nemato tai vienintelis būdas patvirtinti jūsų tapatybę. Todėl pervesdami centą jus patvirtinate savo tapatybę, kad sutampa jūsų vardas pavardė, asmens kodas.

Iš kitos pusės tai suprantama, kas tada vyktu jeigu kiekvienas nepatvirtinęs tapatybės galėtu paimti kreditą, ir leistu pervesti į kito asmens sąskaita pinigus pakaktu sužinoti asmens gimimo datą vardą pavardę ir viskas, bet kas galėtu paimti jūsų vardų kreditą. Kiek tada nukentėtų žmonių tūkstančiai, todėl tai pagrįstos apsaugos priemonės, aš asmeniškai tikrai nenorėčiau taip nukentėti.

Nereikia pamiršti, kad kreditai be registracijos mokesčio nėra suteikiami visų įmonių. Kai kurios įmonės tokios paslaugos nesiūlo, bet siūlo panašias akcijas. Kiti nesiūlo visai jokių akcijų. Todėl renkantis iš kur pasiimti kreditą, reikia labai gerai apsvarstyti visus variantus ir išsirinkti geriausią, kuris siūlytų kreditą be registracijos mokesčių ir kitų užslėptų mokėjimų.

Čia tegul nepasimiršta faktas, kad kreditas be registracijos mokesčio iš esmės skiriasi nuo kitų paskolų su akcijomis. Antai, pirmas kreditas nemokamai yra iš esmės kitoks ir yra suteikiamas visiškai kitokiomis aplinkybėmis. Ką reiškia faktas, kad jums nereikės mokėti registracijos mokesčio? Tai viso labo reiškia, kad registruodamiesi nebūtnai turėsite susimokėti mokestį, kuris yra imamas kai kuriose vietose. O pirmasis kreditas nemokamai reiškia, kad jums registruojantis mokestį susimokėti galbūt reikės, bet užtat nereikės mokėti jokių palūkanų ant pasiimti kredito.

Kuris variantas yra palankesnis – kreditai be registracijos mokesčio ar paskolos nemokamai? Na, tai priklausys nuo to, kokios sąlygos yra siūlomis vienu ir kitu atveju. Kaip taisyklė tai yra taip: jei registracijos mokestis yra didesnis nei palūkanų suma, kurią turėsite sumokėti pasiskolinę – imkite pirmąjį variantą. Jei atvirkščiai – imkite antrąjį variantą. Bet visuomet atminkite, kad kreditai be registracijos mokesčio dažniausiai būna geresni ir gali būti suteikti geresnėmis sąlygomis. Nedera pamiršti ir to, kad visada tokį kreditą gali užsipildyti registruojantis vis kitose vietuose. Taip darydami galite skolintis be registracijos mokesčio vėl ir vėl, nepriklausomai nuo to kiek kartų tą darote.

O terminaluose ir kioskuose suteikiami kreditai be registracijos mokesčio, nes prieš norėdami paduoti paraišką jūs pateiksite asmens dokumentą ir įsitikinęs darbuotojas, kad tai tikrai jūs jums bus suteiktas kreditas arba atmesta jūsų paraiška. Eidami paimti kreditą be registracijos mokesčio prigriebkite tapatybės kortelę, pasą arba vairuotojo teises. Skolinkitės atsakingai 😉

Kreditas be registracijos mokesčio
Žyma:            

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *