Kreditas be palūkanų

pagal | 2014-02-16
5.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
kreditas be palukanu

kreditas be palukanu

Ar įmanoma gauti kreditą be palūkanų, na banke tikrai negausite tokio kredito, bet kai vyksta akcijos galima kredita be palukanu paimti iš greitųjų kreditų įmonės. Šiuo metu yra keletą įmonių kurios suteikia pirmą kreditą be palūkanų, tai reiškia kiek pasiskolinsite tiek ir gražinsite, štai sąrašas.  Bet tokie kreditai išduodami mėnesiui, o po mėnesio jau turėsite gražinti tiek kiek pasiskolinote.

Ko man reikia, kad gaučiau kreditą be palūkanų visu pirma reikia būti pilnamečiui, banko sąskaitos, turėti šalia teises, kortelę, pasą arba žinoti atmintinai savo asmens kodą, turėti internetinę bankininkystę  ir bent litą sąskaitoje kelių centų prireiks patvirtinti registracijai, o jeigu neturite internetinės bankininkystes teks pėdinti iki banko. Tada kai jau viską turime prie savęs išsirenkame įmonę kurį suteikia pirmą kreditą be palūkanų sąrašas čia ir užsiregistruojame.

Užsiregistravę ir  pateikę prašymą paskolai gauti, gausite atsakymą per penkiolika minučių. Jeigu jūsų paraišką patvirtins tuoj pat gausite pinigus į savo sąskaitą. Skolinkitės atsakingai.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *