Ilgalaikis kreditas internetu

pagal | 2014-02-16
4.50 avg. rating (87% score) - 2 votes
ilgalaikis kreditas internetu

ilgalaikis kreditas internetu

Dabar kai itin populiarūs kreditai internetu, ypač tarp greitųjų kreditų įmonių atsirado laikui bėgant ir ilgalaikiai kreditai internetu, aišku ankščiau buvome pripratę išgirdę žodžių junginį ilgalaikis kreditas iš karto pagalvodavome apie dešimt, dvidešimt ir daugiau metų. Bet atėjus ir į šią rinką greitiesiems kreditams terminai gerokai pasikeitė ir dabar jau įprasta kai ilgalaikis kreditas skaitomas metams ar dviems.  Na ir jeigu jus tai tenkina štai  kelios tokios greitųjų kreditų įmonės:

vivus.lt – Kreditas iki 5 000 LT iki 24 mėnesių

BigBank.lt – Kreditas iki 34 000 LT iki 60 mėnesių

PopKreditas.lt – Kreditas iki 10 000 LT iki 36 mėnesių

Mogo.lt – Kreditas įkeičiant automobilį paskola iki 50 000 LT iki 60 mėnesių

Paimti tokį kreditą jums pakaks paso, interneto bankininkystes ir šiek tiek laiko, na internetinė bankininkystė nebūtina, bet tada reikės pėdinti iki artimiausio banko ir sumokėti registracijos mokesti, jo suma nuo kelių centų plius banko mokestis. Na jau prieš tai išsirinkote įmone joje užsiregistruojate patvirtinate registracija ir laukiate patvirtinimo tai neturėtu užtrūkti, na aišku daug kas priklauso nuo įmonės, jeigu jūsų paraiška bus patvirtinta gausite pinigus į savo sąskaita.

Ilgalaikis kreditas internetu kai jau minėjau ir aprašiau aukščiau tai paprasta lengva ir greita. Bet prieš imant ilgalaikį kreditą internetu rimtai apgalvokite ar tikrai jums tinkantis variantas ir ar laikų sugebėsite mokėti įmokas, nes kai kreditai išduodami taip lengvai ir įmonės taip rizikuoja atitinkamai ir palūkanos didelės, net negalime jų lyginti su banko palūkanom, bet už greitumą ir paprastumą turime sumokėti, tad skolinkitės atsakingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *