Greitas kreditas

pagal | 2013-11-13
5.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
greitas kreditas

greitas kreditas

Greitas kreditas tokius kreditus suteikia greitųjų kreditų įmonės paskolų sumos nebūna didelės iki 2000 tūkstančių litų. Bet skubiai kai reikia pinigų tai tikrai dažniausiai būna nedidelės  sumos, na o jeigu reikėtu didesnės sumos tai siūlyčiau kreiptis į bankus. Bet jeigu reikia greito kredito  ir nedidelės sumos geresnio varianto negali būti negu greitas kreditas. Ko reikia norint paimti greita kreditą būti Lietuvos piliečiu 21 metų turėti banko sąskaita.  Pats didžiausias sunkumas tai yra užsiregistruoti o vėliau jau kreditus galėsite imti sms žinute, per mobilų telefoną.

Taip išsirenkame sau tinkančia greitųjų kreditų įmone sąrašą galit rasti čia. Na jeigu išsirinkote registruojamės suvedame visus duomenis

registracijos patvirtinimui išsiunčiame reikalingą sumą tai gali būti nuo vieno cento iki kelių litų kai kuriuose įmonėse ir daugiau.  Užsiregistravus ir patvirtinus savo sąskaita ir pateikus paraiška gausite atsakymą ar jums bus suteiktas greitas kreditas penkiolikos minučių bėgyje. Jeigu jūsų  paraiška bus patvirtintą tai netrukus ir į sąskaita bus pervesti pinigai.

Greitas kreditas tikrai gelbėja kai kuriuose situacijose, kai tikrai  trūksta pinigų ir nėra  iš ko pasiskolinti, bet ir kartais sukelia nemalonumų, iš draugo pasiskolinęs tu gali jo paprašyti kad jis palauktu keletas dienų savaičių jeigu sutarta dieną neturi pinigų, o jeu su greitu kreditu nelabai, bet tikrai iš patirties galiu pasakyti kad tikrai ne nevisi nėra sukalbami kartais ir su jais galima susitarti, bet jau pavėlavęs ar nesumokėjęs vieną kartą kredito laiku tai tikrai greičiausiai negausi iš tos pačios įmonės antra karta kredito.

Tad prieš imant greitą kreditą apsvarstykite savo galimybes ir finansus ar tikrai spėsite gražinti kreditą, o jeigu skolinsitės atsakingai ir viską apsvarstę tai tikrai neturėti kilti problemų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *