Greitas kreditas internetu

pagal | 2015-11-13
5.00 avg. rating (97% score) - 5 votes

Greitieji kreditai yra populiarūs, bet labai mįslingi. Taip nutinka kiekvienai prekei ar paslaugai, kai jos populiarumas išaugo it ant mielių. Vieni giria, o kiti – peikia. Pasidaro labai sunku atrasti tiesos aukso viduriuką. Pasinaudojusių tokia paslauga yra apie pusė milijono. Išties milžiniškas skaičius žmonių. Tokiame rate nuomonių rasite įvairiausių. O kas tarp tų nuomonių yra teisinga, o kas ne – sunku nuspręsti. Nuspręsti ir mes negalime už jus.

Bet mes galime padaryti kažką naudingo irgi. Mes trumpai apžvelgsime ir pakomentuosime kokius mitus greitieji kreditai internetu yra „užsitarnavę“ per visą savo gyvavimą. Tai natūraliai turėtų padėti kiekvienam iš jūsų lengviau atsirinkti tarp tiesos ir melo kalbai pasisukus apie greitus kreditus internetu.

Mitai, kurie yra apipynę greituosius kreditus

Greitas kreditas internetu

Greitas kreditas internetu

Greitieji kreditai puikiai daugeliui pažįstama paslauga, kuri suteikia galimybę susitvarkyti savo finansinę situaciją. Nei vienas mūsų nėra apsaugotas nuo problemų, kurios yra susijusios su pinigais. Paprasčiausiai, vieną dieną stabiliai stovime ant kojų, o kitą jau galvojame, kaip išvengti visų susidariusių skolų. Vienas geriausių pasirinkimų – greitas kreditas internetu. Tai Lietuvoje populiari paslauga, kuria yra pasinaudoję bent 500 000 žmonių. Skaičius didelis, tad matyt verta įvertinti daugelio patikimumą ir jei kada prireiks pinigų, taip pat pasinaudoti šio pobūdžio paslauga.

Vis dėlto, konkurentai kuria įvairiausius mitus, kurie turėtų atpratinti žmones naudotis tokio tipo paslaugomis. Greitas kreditas internetu juokiasi iš netikrų faktų ir siūlo jums pasijuokus kartu pabandyti rasti racionalius ir objektyvius atsakymus ir paaiškinimus.

  1. MITAS: Greitojo kredito palūkanos visad auga. Pasirašydami sutartį, kuomet pasirinksite konkrečią pinigų sumą, prie jūsų akių bus nustatyta suma, kurią jūs turėsite grąžinti. Ji jokiu būdu negali varijuoti nepriklausomai nuo to, jei grąžinimo eigoje procentas ir užaugo. Grąžinti gali tekti didesnę sumą tik tokiu atveju, jei nesugebėsite pinigų atiduoti laiku ir teks prasitęsti laikotarpį.
  2. MITAS: Jei laiku kredito negrąžinsite – iškart pakliūsite į teismą. Jokiu būdu ne taip baisiai. Pirmiausia finansininkai kartu su jumis ieško alternatyvų, kurios galėtų padėti išspręsti susidariusią situaciją. Dažniausiai siūloma prasitęsti grąžinimo laikotarpį už papildomą sumą.
  3. MITAS: Registruojantis konkrečios firmos internetinėje svetainėje tenka sumokėti registracijos mokestį, kuris ne toks ir pigus. Visiškas mitas, kadangi puslapiuose registracija ne tik kad nieko nekainuoja, bet dar yra ir labai greita bei paprasta.
  4. MITAS: Siekiant gauti paskolą iš greitojo kredito reikia turėti tiek užstatą, tiek laiduotoją. Tai visiškas melas, kadangi paskolos, kurias teikia tokio pobūdžio įstaigos, nereikalauja nei vieno, nei kito.

Matyti, jog greitas kreditas internetu yra apipintas pačiomis įvairiausiomis neteisingomis informacijomis, kurios kartais suklaidina asmenis, kurie nori pasiskolinti. Pasistenkite neskaityti per daug įvairiausių subjektyvių žmonių nuomonių internete, kadangi didžioji jų dalis yra visiškas melas. Geriausiai tiesiai paskambinkite į firmą ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija ir atsakyti visi klausimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *