5.00 avg. rating (97% score) - 5 votes

Mitai, kurie yra apipynę greituosius kreditus

Greitas kreditas internetu
Greitas kreditas internetu

Greitieji kreditai puikiai daugeliui pažįstama paslauga, kuri suteikia galimybę susitvarkyti savo finansinę situaciją. Nei vienas mūsų nėra apsaugotas nuo problemų, kurios yra susijusios su pinigais. Paprasčiausiai, vieną dieną stabiliai stovime ant kojų, o kitą jau galvojame, kaip išvengti visų susidariusių skolų. Vienas geriausių pasirinkimų – greitas kreditas internetu. Tai Lietuvoje populiari paslauga, kuria yra pasinaudoję bent 300 000 žmonių. Skaičius didelis, tad matyt verta įvertinti daugelio patikimumą ir jei kada prireiks pinigų, taip pat pasinaudoti šio pobūdžio paslauga.

Rekomenduojame: smscredit.lt,vivus.lt, litcredi.lt,smspinigai.lt

Vis dėlto, konkurentai kuria įvairiausius mitus, kurie turėtų atpratinti žmones naudotis tokio tipo paslaugomis. Greitas kreditas internetu juokiasi iš netikrų faktų ir siūlo jums pasijuokus kartu pabandyti rasti racionalius ir objektyvius atsakymus ir paaiškinimus.

 

  1. MITAS: Greitojo kredito palūkanos visad auga. Pasirašydami sutartį, kuomet pasirinksite konkrečią pinigų sumą, prie jūsų akių bus nustatyta suma, kurią jūs turėsite grąžinti. Ji jokiu būdu negali varijuoti nepriklausomai nuo to, jei grąžinimo eigoje procentas ir užaugo. Grąžinti gali tekti didesnę sumą tik tokiu atveju, jei nesugebėsite pinigų atiduoti laiku ir teks prasitęsti laikotarpį.
  2. MITAS: Jei laiku kredito negrąžinsite – iškart pakliūsite į teismą. Jokiu būdu ne taip baisiai. Pirmiausia finansininkai kartu su jumis ieško alternatyvų, kurios galėtų padėti išspręsti susidariusią situaciją. Dažniausiai siūloma prasitęsti grąžinimo laikotarpį už papildomą sumą.
  3. MITAS: Registruojantis konkrečios firmos internetinėje svetainėje tenka sumokėti registracijos mokestį, kuris ne toks ir pigus. Visiškas mitas, kadangi puslapiuose registracija ne tik kad nieko nekainuoja, bet dar yra ir labai greita bei paprasta.
  4. MITAS: Siekiant gauti paskolą iš greitojo kredito reikia turėti tiek užstatą, tiek laiduotoją. Tai visiškas melas, kadangi paskolos, kurias teikia tokio pobūdžio įstaigos, nereikalauja nei vieno, nei kito.

 

Matyti, jog greitas kreditas internetu yra apipintas pačiomis įvairiausiomis neteisingomis informacijomis, kurios kartais suklaidina asmenis, kurie nori pasiskolinti. Pasistenkite neskaityti per daug įvairiausių subjektyvių žmonių nuomonių internete, kadangi didžioji jų dalis yra visiškas melas. Geriausiai tiesiai paskambinkite į firmą ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija ir atsakyti visi klausimai.

Greitas kreditas internetu
Žyma:        

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *